Title

Płukanie dla bielszych zębów

Wiesz, że uśmiech decyduje o dobrym (albo złym) pierwszym wrażeniu. Dlatego podejmujesz kroki, by móc się pochwalić białym uśmiechem w każdej sytuacji, od poznawania nowych osób przez spotkania i konferencje służbowe aż po wieczorne szaleństwa w mieście. Poświęcasz także czas na dbanie o higienę i zdrowie jamy ustnej. Lekko modyfikując swoją codzienną higienę jamy ustnej i stosując LISTERINE® ADVANCED WHITE Płyn do płukania jamy ustnej możesz w bezpieczny sposób zachować biel swoich zębów.

Utrzymaj higieny jamy ustnej

Całościowa higiena jamy ustnej obejmuje także szczotkowanie i nitkowanie. Pamiętaj, że samym szczotkowaniem oczyszczasz zaledwie 25% jamy ustnej. Aby zachować czystość i świeżość jamy ustnej, nie zapominaj o nitkowaniu i płukaniu płynem do płukania jamy ustnej LISTERINE®.

Dbaj o higienę jamy ustnej

Pamiętaj, że samym szczotkowaniem oczyszczasz zaledwie 25% jamy ustnej. Włącz do codziennej higieny płukanie płynem LISTERINE®, by utrzymać świeżość i czystość jamy ustnej.

SAMO SZCZOTKOWANIE OCZYSZCZA TYLKO 25% TWOJEJ JAMY USTNEJ

Używaj odpowiednich narzędzi:

* Szczoteczki do zębów o miękkim włosiu lub elektrycznej

* Pasty do zębów z fluorkiem 

* Płynu do płukania jamy ustnej LISTERINE® usuwa bakterie które powodują nieświeży oddech, płytkę nazębną i pomaga zapobiegać problemom z dziąsłami.