Proste nawyki pozwalające zachować białe zęby

Nie wszystkie produkty wybielające działają u wszystkich i nie dla wszystkich są odpowiednie. Jeśli przyczyną przebarwień na zębach jest niedostateczna higiena jamy ustnej, wybielanie nie poskutkuje.

Oto codzienne nawyki, które zapobiegają ciemnieniu zębów, którego przyczyna leży w niedostatecznej higienie jamy ustnej. Bez regularnych zabiegów szczotkowania, nitkowania i płukania w celu usunięcia z jamy ustnej reszek pokarmowych i bakterii te osady mogą się zmieniać w substancje, które powodują powstawanie przebarwień na zębach. Codziennie wykonuj następujące czynności, aby zapobiegać powstawaniu na zębach przebarwień wynikających z niedostatecznej higieny.

SZCZOTKUJ

Co najmniej dwa razy dziennie, stosując pastę, która zawiera fluorek.

NITKUJ

Co najmniej raz dziennie, aby wyczyścić trudno dostępne miejsca między zębami.

PŁUCZ

Używając płynu do płukania jamy ustnej, takiego jak LISTERINE® ADVANCED WHITE. Płucz usta dwa razy dziennie przez 60 sekund a następnie wypluj płyn

Jeżeli będziesz przestrzegać tych zasad w codziennej higienie jamy ustnej, możesz uniknąć nie tylko przebarwień na zębach, ale także osadzania się płytki nazębnej, próchnicy zębów oraz ubytków.