Przez 21 dni, po każdym szczotkowaniu zębów stosuj płyn do płukania jamy ustnej LISTERINE® Nightly Reset

POCZUJ W SOBIE MOC™

ZACZNIJ JUŻ DZIŚ

POCZUJ RÓŻNICĘ VS. SAMO SZCZOTKOWANIE W 21 DNI ALBO ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE
SPRAWDŹ REGULAMIN
 • 1 użycie: Dogłębnie oczyszczona jama ustna*

  Samo szczotkowanie nie wystarcza! Tylko szczotkując czyścisz zaledwie 25% jamy ustnej1, a samo mycie zębów usuwa jedynie 30-53% płytki nazebnej2,3. Płyn do płukania jamy ustnej LISTERINE® NIGHTLY RESET dociera tam gdzie nie dociera szczotkeczka: między zębami, na dziąsłach, i na języku.

 • 7 dni: 2x silniejsza remineralizacja szkliwa*

  W ciągu dnia w jamie ustnej gromadzą się bakterie a szkliwo ulega demineralizacji (w wyniku ekspozycji na kwasy zawarte w żywności i napojach). Szkliwo traci minerały, które pomagają w utrzymaniu mocnych zębów.

  Płyn do płukania jamy ustnej LISTERINE® NIGHTLY RESET redukuje wytwarzanie kwasów cukrowych, a technologia RAPID FUSIONTM remineralizuje szkliwo, dla lepszej absorpcji fluorku i mocniejszych zębów.

  LISTERINE® NIGHTLY RESET zwalcza skutki dnia zapewniając dwukrotnie silniejszą remineralizację szkliwa zębów w porównaniu do samego szczotkowania.

 • 21 dni: 6x mocniejsze zęby*

  Szkliwo – zewnętrzna warstwa zębów – to najtwardsza tkanka w ludzkim ciele. Zapewnia nam siłę niezbędną do gryzienia i żucia.

  Mocne szkliwo jest kluczowe dla ochrony wewnętrznych warstw zębów, z miękką zębiną, naczyniami krwionośnymi i nerwami. Gdy szkliwo na skutek utraty minerałów przestaje być twarde - nie chroni odpowiednio skutecznie wewnętrznych warstw zęba przed bakteriami płytki. Bakterie mogą przedostać się do wnętrza zęba i powodować próchnicę.

  Dlatego posiadanie mocnych zębów jest tak ważne! Dzięki LISTERINE® NIGHTLY RESET w 21 dni Twoje zęby staną się 6x mocniejsze w porównaniu z samym szczotkowaniem.

SAMO SZCZOTKOWANIE NIE WYSTARCZY!

POCZUJ RÓŻNICĘ DZIĘKI LISTERINE® NIGHTLY RESET ALBO ZWRÓCIMY CI PIENIĄDZE

 • 1 UŻYCIEDogłębnie oczyszczona
  jama ustna*

 • 7 DNI2x silniejsza
  remineralizacja szkliwa *

 • 21 DNI6X mocniejsze zęby*

ZMIEŃ CODZIENNĄ HIGIENĘ JAMY USTNEJ Z LISTERINE® Nightly Reset

POCZUJ RÓŻNICĘ VS. SAMO SZCZOTKOWANIE

* w porównaniu do samego szczotkowania, stosowany 2x dziennie, potwierdzono w badaniu klinicznym nr 103-0333 (X.2017), dotyczy tylko wariantu LISTERINE® Nightly Reset.

1.Kerr WJS, Kelly J, Geddes DAM. The areas of various surfaces in the human mouth from nine years to adulthood. J Dent Res. 1991;70(12):1528-1530.

2.W zależności od zastosowanego wskaźnika płytki nazębnej

3.Slot DE, Wiggelinkhuizen L, Rosema NA i in. The efficacy of manual toothbrushes following a brushing exercise: a systematic review. Int J Dent Hyg. 2012;10(30):187-197.